Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Rozebrání skleněné verandy

Zdravím :)
chystáme se na rozebrání skleněné verandy. Takový ten styl 80. let... hromada železa, vyplněná skleněnými tabulkami. Chtěli bysme to udělat svépomocí. Otázka zní, jak na to, tak aby se ty skleněné tabulky moc nepoškodily?
Budeme vděční za každou radu.

On by to zase tak velký problém být nemusel.Tabule drží tmel sklenářský a je to jištěno plech páskami zřejmě o síle 0,5mm.Použil bych na odstranění tmelu multifunkční přístroj.Dnes je jich celá řada za přijatelné ceny od 900set Kč.Práce s tím je velice snadná a tabule skla prakticky nepoškodíte.Jinak je potřeba v rámci bezpečnosti pracovat v kož.ochr rukavicích.Ať se vám daří.Josef