Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Myčka AEG Chyba ,20

Dobrý den,

chtěla bych poprosit o radu,máme myčku AEG Favorit 64850 která ukazuje chybu(,20 problém s odtokem odpadní vody) podle manuálu je to buď zanesený odpad nebo špatně položená hadice.Zkoušeli jsme tedy vyčistit hadici ale nikde nebyla žádná nečistota a ikdyž jsme tam nalili cca 3-4litry vody a spustili program, myčka bez problémů vodu vyčerpá ale potom přesně čtyři minuty čerpadlo jako by jelo na prázdno začne hlásit již zmiňovanou chybu ,20 a tím to končí.
Za každou radu budu vděčná.

Zdravim. Chcem sa opytat na problem i20 pri teste je neaktivny chybovy kod 6. Vsetko som precistil podla zmienovanych navodov. Ked nalejem vodu do filtrov tak vodu odsaje, ale nenacerpa. Kde hladat problem? Umyvacka AEG favorit 50777 PNC 911916275