Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zatez zasuvky 10 a

Ahojte,mate prosim zkusenost,kolik toho utahne zasuvka s 10 amper jisticem? Budu na to pripojovat velke pc,tiskarnu,lampu,dalsi lampu a notebook pripadne nabijecku na telefon nebo fotak.
Prosim o radu,jestli s tim nemuzu neco udelat
Dekuji

Do té zásuvky bude zapojená rozdvojka, třeba taková
http://www.2eshop.cz/prodluzovaci-kabely/rozdvojky /831-506-zasuvka-rozbocovaci-3-x-kulata.htm
co se šňůrami může mechanicky zatěžovat zásuvku tak až dojde k narušení a následnému vyžhavení kontaktu v zásuvce nebo nějaká prodlužka, třeba taková
http://www.2eshop.cz/prodluzovaci-kabely/1447-2-pr odluzovaci-kabely-bez-vypinace/5-zasuvky/prodluzov aci-kabel-5.htm ?

Taky se může stát, že při zapnutí počítače dojde ke špičkovému odběru (nabíjejí se vyhlazovací kondenzátory ve zdroji nebo tak něco) co v součtu s ostatními spotřebiči vyhodí jistič i když součet příkonů všech spotřebičů bude nižší než co by ten jistič měl vydržet.