Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Reflektor LED přestal svítit.

Nedávno jsem si koupil reflektor LED, podobný tomuhle:
http://www.ledsviti.cz/LED-reflektor-10W-tepla-bil a
na 230V.
Když jsem jej zapojil (potřeboval jsem posvítit v bytě, kde nebyly namontované lustry), po pár hodinách přestal svítit. Údajně by porucha mohla být v měniči.
[http://kutilska.poradna.net/file/view/3128-ledsvet lo-jpg]
Reklamovat to nebudu, koupil jsem to náhodou v akci v jednom qelbu kolem kterého jsem jel a jen benzín by mne přišel na víc než kolik to stálo.
Jen se chci zeptat, kde rostou podobné měniče - nemusí být nepromokavé, chci s tím svítit v budově.
Nevím, jestli je to čitelné, na sekundární straně je údaj 300mA, 20-40VDC.
Kuchat se v tom asi nebudu, je to proti vodě celé zalité nějakým sajrajtem.

Nejdem tu robit daku reklamu ale v sos electronic sa daju kupit prudove zdroje pre ledky nemeckej znacky friwo, zatial som ich neskusal ale mam to v plane, parametrovo vyzeraju dobre, cenovo su na tom myslim tiez dobre v porovnani s vselijakymi tymi tamtungackymi pseudo zdrojmi. Blizsie info tu.