Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem myčka - čerpadlo

poslední dva dny myčka při praní zvýšila hlučnost - vysoké tony. Včera se to opakovalo a začala smrdět po elektrice. Raději jsem ji vypnul. Podezřívám čerpadlo že je kaput. Nevíte někdo jak se dostat k čerpadlu abych si ověřil podezření, nebo jak si to ověřit.
Mám integrovanou myčku os firmy FAGOR 1LF-455IT.
Dík

Tak jsem se úspěšně dostal k čerpadlu - musel jsem odmontovat dno pak už to šlo.
Po vymontování motoru s cirkulačním čerpadlem jsem zkusmo zapojil a elektomotor jenom hučel a nechtěl se rozeběhnout ani když jsem ho trošku popostrčil pomoci pootočením hřídele. Znamená to že je motor kaput, nebo je kaput kondenzátor?

Ještě jedna otázka nevíte jak dostat čerpadlo z elektromotoru všechny nápady mě už selhali a nechci ho zničit je z plastu.