Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno alarm Evolveo Sonix PIR čidlo

Dobrý den. Půl roku mi funguje alarm bez problémů, až teď, když se aktivuje PIR čidlo, tak svítí červeně a do toho bliká žlutá LED dioda. Na co tam vůbec ta žlutá je? Napadlo mě slabá baterka, ale ta se podle návodu projeví tak, že PIR čidlo svítí neustále..Díky moc za reakce, zdraví Petr

Tak mi napsali přímo z evolveo a prý žlutá dioda upozorňuje na slabou baterii, přitom v návodu nic o žluté není a má svítit trvale červená podle toho, jak jsem to pochopil.. Baterii jsem měřil a slabá taky nebyla, tak to je záhada.. Jdu zkusit vyměnit za jinou..