Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno alarm Evolveo Sonix PIR čidlo

Dobrý den. Půl roku mi funguje alarm bez problémů, až teď, když se aktivuje PIR čidlo, tak svítí červeně a do toho bliká žlutá LED dioda. Na co tam vůbec ta žlutá je? Napadlo mě slabá baterka, ale ta se podle návodu projeví tak, že PIR čidlo svítí neustále..Díky moc za reakce, zdraví Petr

Dobrý den,nechci strašit,ale mám takový neblahý pocit,že jsem někam na Evolve psal také a odpověď nikde.Mám totiž kamerku Evolve,vyndal jsem z ní paměťovou kartu a naformátoval v PC,kamera ji od té doby nevidí,tak jsem koupil jinou.Ale tu původní jsem se snažil oživit různými formátovacími programy a žádný neuspěl,prostě jí kamera nevidí,přitom je paměťovka pro jiné přístroje OK.Tak od té doby se Evolve věcem raději mírně vyhýbám,můžou mít další neočekávané záludnosti.Nehaním je,pouze vlastní zkušenost již před několika lety.:-)

Tak to já měl zatim štestí na věci od téhle značky, mam aktivní tv anténu- v pořádku funguje, měl jsem pc zdroj, ten taky v pc v pořádku běžel a mam svítilnu EVOLVEO Car Light- tu si nemůžu vynachválit- výborné zpracování, dokonce jsem jí koupil i otci..

Tak mi napsali přímo z evolveo a prý žlutá dioda upozorňuje na slabou baterii, přitom v návodu nic o žluté není a má svítit trvale červená podle toho, jak jsem to pochopil.. Baterii jsem měřil a slabá taky nebyla, tak to je záhada.. Jdu zkusit vyměnit za jinou..