Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Parametry čaje.

V návodu u čaje je psáno pro použití 1 pytlíku: 400ml vody + 5 minut louhovat + 80°C, tedy 3 parametry.
Když si chci uvařit druháka a třeťáka, jak mám tyto parametry změnit?

Pytlíkový čaj je pro neznalce. Přesto jej lze pít. Mimo jiné obsahuje kofein, třísloviny a aromatické látky pro který se čaj pije. Pokud chcete máčet použitý sáček, nikdo vám v tom nemůže zabránit. Je to ale ke úplně jedno jak dlouho a v jaké teplotě. Jenom barvíte vodu. Navíc v použitých sáčcích se rychle pomnožují plísně, ale to už je věc gusta. Doporučuji vám sbírat lógr z kávy a z toho vytvořit teplý nápoj. Není od věci nasbírat vajgly a přebalit je v kvalitní cigaretku, ať je pošušňáníčko dokonalé.