Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak uložit syrové dřevo

Dobrý den přivezli mi dřevo v metrech jesou to buk,dub,modřín a smrk různé průmery stačí jen když oddělím měkké dřevo od tvrdého měkké má průměr 8 až 15 cm a tvrdé to samé nebo třeba od 10 cm to rozbourat třeba na půlku zkoušel jsem to kaláčem ale je to o nohy dřevo bude pod střechou děkuji
Změna předmětu, původně: Jak uložit sirové dřevo (sHpy00n)

Tak už je rozhodnuto část se nařeže a naštípe na velikost do kotle a část zůstane v metrech také naštípaná ,někdo mi říkal ,že na suchém dřevu se rychleji tupí kotoučová pila nevíte o tom něco děkuji