Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem podložky na NK závěsy

Zdavím všechny chtěl bych se zeptat na podložky pod NK závěsy. existují několik druhů tlouštěk podložek, jak kterou mám použít nebo která je k čemu potřebuji naložené na dvoukřídlovou skříňku a nevím jako podložku použít. abych třeba nevyvrtal hodně daleko otvor atd. . Předem děkuji za odpověď
Změna předmětu, původně: podložky na NK závjěsi (sHpy00n)

Ano, takže rozměr dvířek jsem vždycky počítal o 3mm menší než vycházel obvod korpusu ( při tloušťce hrany 0,5mm). Při rozměrech korpusu např. 80 cm x 50 cm byla dvířka 79,7cm x 49,7cm. U dvoudveřových např. při rozměrech korpusu 100cm x 50cm byla dvířka 49,7cm x 49,7cm - 2 kusy. Když to ale uděláš ještě o 1mm menší, tak se nic nestane. Alespoň budeš mít větší prostor pro doladění pozice dvířek vůči korpusu.