Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ochrana hydraulických hadic a kabelů - rukáv 20m

Dobrý den,
nepomohl by mi někdo prosím s vyhledáním, nebo s napovězením názvu, který mám hledat, pokud potřebuji pružnou ochranu svazku hydraulických hadic a el. kabelů NN?
Jsou různé spirálové plastové omotávky, ale potřebuji cca 20m dlouhý rukáv, výrazné barvy, žlutá/oranžová, vnitřní průměr cca 50 mm +/-.

Nalezl jsem hasičskou hadici, ta by vyhovovala, ale pokud by existoval prodyšný návlek, bylo by to lepší, potřebuji, aby případná nateklá voda mohla také odtéci.
V nouzi by to šlo asi i řešit perforováním hadice...

Předem díky všem.

Nj, ale drenážka má zase na prd ochranu proti UV záření - strašně rychle křehne a rozpadá se :-(. Asi bych jako "výherce" viděl tu hasičskou hadici:-/. Z té se dá při troše šikovnosti vypreparovat ten pryžový vnitřek, a zůstane jen ten textilní obal, což je asi nejpoužitelnější…