Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tepelné čerpadlo od firmy Gemtec technology

Zdravím,máte někdo zkušenosti s firmou Gemtec Technology.Mám od nich nabídku na vzduch voda 16 kw za cenu 90 tis kč .S montáží na klíč včetně bojleru za 138000kč včetně dph což si myslím je dobrá cen ale zase nechci aby stím byli problémy.
Jedná se o toto čerpadlo:
aukro.cz/tepelne-cerpadlo-split-16-kw-i4845844283. html

Dobrý den,
v současné době se rozhodujeme pro koupi tepel. čerpadla od GEMTECU. Prosím pokud jste ho v roce 2014 instalovali, můžete mi říci, jak jste spokojení? Poruchovost, výkonnost, ekonomická stránka atd....

Děkuji moc, Dáša Volfová

Ak máš menej spolu s rodinou ako 30-rokov, nechystáš sa prirodzene umrieť do 70-ky, nuž kupuj a staraj sa.

Vyfučí médium, rozsypú sa čínske ložiská, zoderie sa kompresor, tesnenia, zdochne čerpadlo a do toho ešte furt cpať prísun energií, tj. cugrunt náklady zo svojho vrecka spolu s prvotnou investíciou do tohoto xindla. Čo si odrezaná sama na odľahlom ostrove?

Á, konečně něco, co nuda nemá, takže je to špatné.
A co kdyby se ptala na monoblok od Samsungu? Ani výměna kompresoru u TČ, na které jsou dodávány díly není ruinující položka. Podstatné je, aby ty díly byly. Včetně elektronických desek. Na dvouletou záruku je to dost drahá věc.