Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Aku vrtačka

Zdravím,
chci koupit tátovi pod stromeček novou AKU vrtačku, protože naše stará už to má za sebou. Jako nejlepší kandidát se mi jeví tahle Boška http://akusroubovaky.heureka.cz/bosch-psb-18-li-2/ #section. Koukal jsem i po Narexkách, ale tam je to cenově někde jinde. Rozpočet do 3 000,-Kč. Poradil by někdo ještě nějakou alternativu s kterou má kladné zkušenosti ? Podmínkou je Li-ion baterie, ty NiCD nic nevydrží a proti Li-ionce mají malou kapacitu a dlouho se nabíjí.
Díky

Na to jsem právě koukal taky, docela jsem se z toho zděsil. Ale co jsem koukal i na Narex nebo EINHELL, tak všude je to bez AKU/nabíječky. Nechápu to proč to takto prodávají.
Baterii a nabíječku bych tipoval tak na 1200 dalších.

AEG mi přijde trochu divné ve světě AKU nářadí, spíš si firmu AEG řadím k domácím spotřebičům /pračka, mikrovlnka, atd./ ... Pokud bych zvedl limit, tak bych šel do tý Bošky co jsem poslal jako první, ta i s baterkama a nabíječkou vychází taky na asi 4 300,-Kč. Ale díky na návrh.