Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno AL profily - kde sehnat profil pro lištu "šikmého dorazu" stolní pily a profily pro T track?

Ahoj,
1) mám stolní pilu Bosch a chtěl bych si vyrobit "croscutting sled" - tedy něco jako saně na příčné řezy. Prostě například nějak takhle . No a jde mi o ty lyžiny. Oni je dělají ze dřeva, ale já bych rád, kdyby někdo věděl kde, páč to nedokážu nikde najít, koupil přímo ty hliníkový - jako třeba tady . Jenže ideálně někde tady u nás. U bosche se dá koupit celý "šikmý doraz" (viz příloha), ale to kupovat samozřejmě něchci.

2) další věc, která je s tím spojená a zaímá mne je T track (T drážka?) jako je tady ("Miter T-Track and T-Bar" asi tak uprostřed) - to bych taky rád sehnal někde v ČR.

Nemáte tedy někdo nějaký nápad, kde by to mohli mít, jestli tedy u nás vůbec někde? Projel jsm co se dalo, hlavně eshopy s hliníkovýma profilama, ale tohle jsem nikde neviděl.

Díky

Filip

Dobrý den

Potřeboval bych tuto hliníkovou lištu na stejný účel avšak nejlépe i s protikusem, tedy pojezdem/ sliderem.
Nevíte kde to sehnat komplet?
V zahraničí se tím zabývá firma Incra a jmenuje se to "miter and slider channel".

Google -> obrázky: "incra miter and slider channel"

Nechci to ale objednávat ze zahraničí, nevěřím tomu že by se to nedalo sehnat v ČR.

Poraďte
Děkuji
Petr