Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno "Nastavení" krokve

Zdravím. Potřeboval bych radu. Chystám se na zateplení šikmé střechy. Plánuji následující postup:
Dám paropropustnou folii, pak dva cm mezera, potom 14 cm vaty a teď příjde kámen úrazu. Chtěl bych dát další vrstvu vaty ( plánuji dalších 14 cm) křížem přes první vrstvu, aby se překryly spoje a hlavně i krokve ( ty mají 16 cm). Jen mi nějak nejde do hlavy, jak to udělat, když dám druhou vrstvu izolace,abych to mohl zakrýt parotěsnou folií a nakonec dát sádrokarton. Snad jsem to popsal nějak srozumitelně. Je mi jasné, že to v důsledku bude hrozně jednoduché, ale mě nic funkčního nenapadá .. proto žádám o radu nebo třeba jen popostrčení kam se podívat apod. .. Předem díky.

Chlapy díky moc. Já věděl,že na to musí být nějaké udělátko. Jen se ještě zeptám. Když jsem prohlížel výsledky na googlu našel jsem prodloužený krokvový závěs. Ten by měl jít použít taky že? Hlavně ta cena je lepší než u krokvového nástavce. Kdyžtak mě vyveďte z omylu, jestli se pletu ..