Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Lustry do pokojů.

Máme vybrat dárek - lustry do obýváku a ložnice. Tak obcházím qelby a zatím z těch stovek lustrů co jsem tam viděl mne nic neupoutalo.
Doma máme lustry, kupované ještě za totality, asi tuzemská výroba.
[http://kutilska.poradna.net/file/view/3013-09-jpg]
Nemáte tušení, jestli se něco podobného ještě sežene?

Vybírejte stropní svítidla a lustry na Favi.cz od českých ověřených obchodů (inzerce) (reklama)

Tak jsem si nějaké lustry vybral. Jeden tady bgQ91 (ale když jsem doma rozbalil krabici, nebyl kompletní - reklamaci mi bez problémů uznali a dostal jsem jiný, ten je snad v pořádku, raději jsem si ho v prodejně zkontroloval) a jeden tady skc7E (ten snad byl v pořádku hned napoprvé).
Pro informaci - Včera jsem jel kolem tohoto qelbu, IMHO je to stejná firma jako ta v Průhonicích u dálnice do Brna:
K19do