Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem rozběhový kondenžátor

Zdravím, potřeboval bych radu ohledně rozběhového kondenzátoru do brusky. Původní to má už za sebou (CFR 6u/450Vac MIF-MKSP-5P 86x31 2xFaston 6,3 -% ), ale nechce se mi platit zbytečně poštovné s dobírkou a tak jsem našel velmi podobný (kapacita, napětí) - z1774-cr-6m-f - je v mém nejbližším měště a když přes něj jezdím tak jsem si řekl že bych ho koupil tam, kdyby byli totožné.
Takže mě zajímá, jestli ten původní mohu vyměnit za tento z1774-cr-6m-f.
Předem děkuji a přeji hezký den.

Pro tazatele:
Nejdřív nezapojuj rozběhový kondenzátor. S odpojeným kondenzátorem rukou roztoč
hřídel motoru co nejvíc a připoj k síti.
Motor by se měl líně, ale přesto roztočit na plné obrátky.
Pokud se ho takto nepodaří roztočit, nebo dokonce vyrazí pojistky,
je motor vadný.
Až když se ho podaří rozběhnout popsaným způsobem, zkus připojit kondenzátor.