Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samsung Galaxy S3 mini a vyzvánění k sms.

Chci se zeptat ohledně výše uvedeného telefonu a zvuku k sms-kám jsou již přednastavené v telefonu ale já si chci přidat svůj jinej zvuk, poradí někdo odzkoušenou a funkční aplikaci nebo postup jak jí k oznámení sms-ky dostat??

Dobře tak se taky podělím :-)
Tenhle problém jsem řešil snad půl roku na mém mobajlu Samsung Galaxy S3. Nakonec jsem na to přišel úplně náhodou, když jsem nainstaloval aplikaci "ES File Explorer" / je na Google Play volně ke stažení / pro správu souborů na domácím NAS serveru přes mobil. Tahle aplikace, překvapivě, přidala do volby SMS zvuku, možnost spustit nastavení zvuku přes tuto aplikaci a uživatel si může nastavit jakýkoliv zvuk, který se nachází v mobilu.

Je to popsáno trochu kostrbatě, ale když nainstaluješ tu aplikaci, tak pochopíš jak to myslím :-D