Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lednička SAMSUNG - NO FROST - TYP: RL34EGPS1/XEO

Zdravím. chtěl bych se zeptat, ejstli někdo nemá zkušenosti, popřípad nápad, co s ledničkou, která vydává divné zvuky a poté přestane fungovat. Mražák normálně mrazí na -28°C, ale nahoře v ledničce je pokojová teplota. Většinou jí stačí vypnout, nechat vyschnout a poté zase týden, dva funguje. Pak zase ten samý koloběh.. začne vydávat divné zvuky a nahoře nechladí. Díky moc za radu.

Jestli jsem tu specifikaci pochopil, tak to má krytý výparník lednice a jeho odtok se ucpat může.
Taky má inteligentní funkci prázdninový provoz, kdy vypne chlazení lednice a mrazák běží. Takže může tam být nějaké relátko, které blbne.