Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomoc s výběrem nové TV

Hezký den :)
Potřebuji pomoci s výběrem nové TV do obývacího pokoje.
Mezi naše vřelé favority patří SAMSUNG UE 40H6500 (Zde se nám o trochu více líbí obraz a je zde vyšší herze 400 Hz (netuším co to je) 40-samsung-ue40h6500-d598...
Zde nás ale mrzí, že má jenom 101 cm.
Dalším konkurentem je už větší televize opět od samsungu, s úhlopříčkou 121 cm a to SAMSUNG UE 48H6200 samsung-ue48h6200 (Zde je o trochu horší obraz), jsou zde nižší ty herze a to 200 Hz.
Můžete mi někdo doporučit, jakou z těchto 2-ou koupit? Nebo mi doporučíte nějakou jinou, ale nejlépe LED od SAMSUNGU do 20 000 kč?. Za vaše rady, tipy atd... mockrát děkuji :)
PS: nevěděl jsem kam toto téma vložit, tak jsem jej dal do kutilství.

Zeptej se tady http://forum.avmania.e15.cz/viewtopic.php?f=1703&t =1220211.
Určitě ti poradí pár modelů, které stojí za to zařadit do výběru, nebo naopak poradí co nekupovat a proč. Velikost úhlopříčky bych volil podle vzdálenosti na jakou budeš na telku koukat. Což by také mohlo vysvětlovat proč se ti obraz té 48' televize zdál horší pokud si koukal z přibližně stejné vzdálenosti.
P.S.: Nejsou to led telvize, ale LCD televize s led podsvícením.