Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomoc s výběrem nové TV

Hezký den :)
Potřebuji pomoci s výběrem nové TV do obývacího pokoje.
Mezi naše vřelé favority patří SAMSUNG UE 40H6500 (Zde se nám o trochu více líbí obraz a je zde vyšší herze 400 Hz (netuším co to je) 40-samsung-ue40h6500-d598...
Zde nás ale mrzí, že má jenom 101 cm.
Dalším konkurentem je už větší televize opět od samsungu, s úhlopříčkou 121 cm a to SAMSUNG UE 48H6200 samsung-ue48h6200 (Zde je o trochu horší obraz), jsou zde nižší ty herze a to 200 Hz.
Můžete mi někdo doporučit, jakou z těchto 2-ou koupit? Nebo mi doporučíte nějakou jinou, ale nejlépe LED od SAMSUNGU do 20 000 kč?. Za vaše rady, tipy atd... mockrát děkuji :)
PS: nevěděl jsem kam toto téma vložit, tak jsem jej dal do kutilství.

Kup si tu, na kterou se ti kouká líp.Projdi obchod, koukni na všechny placky a nějakou vyber.Výběr TV ti nemůže nikdo doporučit, to je tak trochu osobní záležitost.Někomu se bude zdát obraz málo kontrastní, někomu hodně, jinému trochu domodra, dalšímu dozelena, někomu vadí blikání, někdo by radši 3D........

Zeptej se tady http://forum.avmania.e15.cz/viewtopic.php?f=1703&t =1220211.
Určitě ti poradí pár modelů, které stojí za to zařadit do výběru, nebo naopak poradí co nekupovat a proč. Velikost úhlopříčky bych volil podle vzdálenosti na jakou budeš na telku koukat. Což by také mohlo vysvětlovat proč se ti obraz té 48' televize zdál horší pokud si koukal z přibližně stejné vzdálenosti.
P.S.: Nejsou to led telvize, ale LCD televize s led podsvícením.