Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Slabý proud v paneláku

Dobrý den,
bydlím v paneláku a v 1 zásuvce mám PC, monitor, reproduktory, lampičku a rychlovarnou konvici. Když mám puštěný PC a v USB třeba zapojený flash disk, tak při zapnutí lampičky mi PC udělá takové to *TDN*(odpojení USB zařízení) a opět *TDN*(připojení). Jednu dobu mi to dokonce odpojovalo USB zařízení, když někdo rozsvítil v jiné místnosti, ale to už se mi dlouho nestalo. A když si třeba pustím rychlovarnou konvici tak mi začne úplně blikat monitor(né úplně, že by blikal jak šílenec, ale jde jednoznačně vidět, že spadly Hz). Také nevím, jestli mi toto neničilo stále počítač, protože každý zhruba 2 roky jsem měl vypálený zdroj v PC.
Nevíte čím by to mohlo být? Slabé jističe? Panelák není zase tak starý - rok výroby 1992+.

Díky všem, vyřešil jsem to zakoupením přepěťové ochrany a táhnu to z jiné zásuvky z druhého rohu místnosti (pro monitor a PC). Vypadá to už v pohodě, možná je ta původní zásuvka horší...