Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Philips 28pw6006/58 samovolné vypínání

Zdravim.
Mám problém s televizí viz nadpis.

Zapojené klasicky přes STB do SCART 1. Nepravidelně se samovolně vypíná.

-po odpojení od STB se ale televize ihned zapne.
-výměna STB a Scart kabelu stejně tak přehození do druhého slotu SCART nezabírá.
-auto standby moduly vypnuté na obouch stranách a časovače taky.

Nevíte někdo co by to mohlo být. popř. jak se toho šotka zbavit?

Díky za odezvy.

SCART konektor má aj piny pre riadiace povely, pinov je viac a špecifikácii pre povely bohužiaľ taktiež, naviac sú výrobcovia ktorý si hlavu s nejakými špecifikáciami moc nelámu. Tvoj problém môže, prípadne, vyriešiť kabel ktorý riadiace povely neprenáša.

... :puff: