Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak odstranit zápach od sousedů?

Zdravím, už jsem vážně zoufalá proto se na vás obracím s radou. O víkendu jsme se přistěhovali do pronajatého bytu 1+1. Byt je krásný, hezky zařízený, ale je tu jeden velký problém. Jedná se o zápach, který se k nám line od sousedů zespoda. Trubky od topení totiž nebyly ukotvené přímo v podlaze, ale je tam mezera a právě touhle mezerou sem ten smard jde, je to, jako bych strčila hlavu do popelnice. Všechny ty díry u topení jsem zamazala montážní pěnou, padla na to celá lahev. Problém to vyřešilo částečně, už tu není takový zápach, ale smrdí to pořád. Poradíte mi prosím, co mám dělat? Jinak osvěžovače vzduchu atd jsem koupila a nic platné.
Změna předmětu, původně: prosím pomooooc. Bylo to nutné nacpat na dvě místa se stejně stupidním předmětem? (karel)
Změna kategorie, původně: Koupelna a WC (karel)

Co to je za souseda? není snahší se odstěhovat? Ono totiž mohou být špatné stoupačky samotné. Zkus zasilikonovat kolem mísy. Jak leží porcelán na zemi, zřejmě kachličky, tak to dokola zatěsni. Mi to taky smrdělo z kanalu. Teď už ne. Sundej rozetky z baterie pákové a ujisti se, že tam máš taky zatěsněno. Nevíš, jak ty trubky mohou být vedeny... Jinač Dům není vzduchotěsný mezi podlažími, ale po zateplení pouze směrem ven. TAk možná budeš muset zaizolovat celý byt igelitem a předělat sadrošem a vymalovat....