Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zesilovač 2x25W nf stereo s TDA7375

Dobrý večer nedávno jsem si koupil tuto stavebnici http://www.hadex.cz/w020-zesilovac-2x25w-nf-stereo -s-tda7375----male-rozmery--stavebnice/
složil jsem ji podle návodu vše fungovalo ale bylo mi to málo a chtěl jsem tam přidat k chladiči větrák ale při zapojování jsem bil línej to připájet na DPS kde byl přívod 12 V a tak jsem dráty z větráku přidal do svorkovnice zesilovače, ( - ) mínus jsem zapojil jak má být ale protože jsem se při zapojování koukal na televizi a zdroj si nevypnul a při spojování ( + ) plusu jsem nedal drát do správné svorky zesilovač už nefunguje a tak se chci zeptat jestli je možné vyměnit nějakou ze součástek a zesilovač dát do chodu.

jo novou stavebnici jsem si už koupil ale nudím se a tak sem si říkal že kdyby to šlo nějak opravit tak bych se rád o to pokusil :) Polo vodič ? význam toho znám ale co za součástku to na stavebnici je nemám tušení ? Snad něco v TDA ?