Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rele normalní, bistabilní,bistabilní - paměťové

Dobry den.
Vysvětlí mi někdo jaky je mezí nima rozdíl?

Normální relé je jasné, přivedu proud na cívku, která sepne kontakty.

Bistabilní - paměťové
Toto relé by se mělo impulzy překlápět.
Když přivedu proud na cívku,relé se překlopí a zůstane překlopené, dokud nedostane další impulz.

http://www.schrack.cz/eshop/rele-rt-2p-8a-12vdc-pa metove-bistabilni-rt424f12.html

Ale jenom bistabilní?
ftr-b4-cb-4-5-z-p634-353

tady to nemá cenu.
Já furt o voze a ty o koze :-x
A všichni ostatní jsou na dovolene.

když myslíš,to jsem sestím nemusel kreslit, na to kolikjsem tunechal času, nic moc nadšení..Uvědom si laskavě, žese vyjadřuješ svým neodborným jazykem a vykuštit co tím chceš řísi dá dost práce..ČAU