Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno loupíní kabelů

potřebuji poradit mám tady hromadu kabelů z předělávání elektriky potřebuji poradit jak je oloupat vyndat je z fusaku ( gumy) ve sběrně mi je nevemou neoloupané a vyhazovat se mi ja také nechce ve sběrném dvoře na to určite mají fígl a pak za to sami budou mít peníze to bych rači hodil do řeky nebo do lesa
na ohni to by ta měd byla vypálené a za to by byly menší muny nožem sem to skoušel to bych 1kg loupal měsíc poradtě jak to udělat jednoduše a rychle pak sem to skoušel zamotat do kliky u dvěří a tahat tu gumy ale urval jsem kliku a málem jsem si rozbil hubu :-?

:-D(pokud to udělají jak to chtějí udělat tak do budou mít ve vltavě a potom at si to na vlastní náklady uklízejí když to chtejí tak at platí)

Nevím odkud seš, ale třeba Barko bere měděné kabely za rozumnou cenu. Rozdíl mezi vypálenou a oloupanou v ceně zase tak velký není.Další možnost je sehnat CO2 hasičák, vymrazit a o beton omlátit. Je potřeba dělat rychle a silný rukavice proti popálení suchým ledem.