Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknutoVyřešeno Manželská postel - zkušenosti a tipy pro výběr

Hezký den, vybíráme s manželkou manželskou postel do úzké ložnice (cca 220cm). Především však chceme nějakou postel s dvěma volitelnými matracemi a s možností oddělení postelí od sebe, pro případ, že bychom do budoucna chtěli postel přenechat dětem a oddělit jim je.

Máte nějaké tipy a zkušenosti? Úložný prostor je výhodou! V případě, že zde na fóru nesmí být přímé odkazy na konkrétní produkty, prosíme o odkazy do soukromých zpráv;)

Z důvodu neustálého zneužívání tématu reklamními agenty zamykám.
Pokud máte, vážení agenti, zájem o reklamu, rádi vám ji k nám umístíme na místo k tomu určené, za těchto podmínek. (Kurt)

Dobrý den,
osobně bych oddělitelné postele nedoporučovala, uprostřed bude tvrdá část,či u válend prohlubeň. Osobně bych doporučila, udělejte si radost, a pořiďte si do ložnice postel, která Vám udělá radost, a hlavně pro dospěláky je vhodnější kvalitní matracová postel, dětem se dá třeba na nějakou dobu pořídit levnější válenda.
Zkuste kouknout se, odtud máme postel my, třeba Vás něco zaujme: postele-c-3.html