Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký sádrokarton kolem střešního okna?

Prosím vás není lepší zelený sádrokarton kolem střešního okna ,nebo je to jedno. Jedná se mi o to že tam bude asi větší vlhkost než jinde. A navíc tam nevychází tak silná vata jako jinde děkuji za názory.

Změna předmětu, původně: SÁDROKARTON KOLEM STŘEŠNÍHO OKNA (karel)

Vždy trvám na zeleném. I kdyby to mělo být jen pro můj dobrý pocit že jsem udělal vše pro to abych předešl závadám. Dokážu ohlídat důsledné provedení izolace kolem okna ale nikdy nemohu předvídat jakým způsobem bude bydleno.
Např. v dosud nevyužívaném podkrovním pokoji se nebude topit ale bude fungovat jako sušárna, bude to ložnice a uzavře se topení, pod okno se vůbec nenamontuje radiátor a dál a dál... a to jsou všechno příčiny kdy lze očekávat malér s oknem.