Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dálkový ovladač - nefungují některá tlačítka

ahoj ...

Mám problem, že mi nefungují pouze některá tlačítka - konkrétně 1 2 3 a OK (veprostřed) a na CH- musím klikat dost silně (místo CH- se dá použít i šipka dolů ale i tam to jde jen ztěžka), aby se to pohlo ... rozebral jsem to, ale gumičky ani ta deska se mi špinavá vůbec nezdá ( spíše mi přijde divný, že nejde zrovna ta jedna řada 1 2 3 a zrovna tlačítka, která obstarávají přepínaní programů zpět)

V čem to může být. A Zvládl bych to nějak opravit sám?

Nový ovladač přímo k tomuto septobboxu stojí přes 300 i s poštovnym - je tu určitě levnější cesta? :)

Díky

Díky za všechny návrhy ... ten alobal určitě vyzkouším ... kdyby to nějak blblo ... asi zkusim vyhrabat nějakou tu starou kalkulačku ...

Někdo mi i radil použít roztok s vodou a tuhou z tužky - ten mi jaksi nefunguje ...