Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prosím o radu - ulomilo se mi ramínko vodovodní pákové baterie

Dobrý den, :-/ ulomilo se mi ramínko vodovodní pákové baterie, která má to ramínko na spodní straně, ulomilo se tak nešťastně, že cca 2,5 cm dlouhá koncová část ramínka zůstala zaklíněná v horní části baterie a nemohu tu část odtamtud dostat, neboť zespodu ho ji jak chytit, mezírka mezi zbytkem ramínka a tělem baterie je uzoučká a já nevím jak ho kleštěma uchopit a dostat ven. Prosím poraďte mi jak dostat ramínko z baterie? Moc děkuji za radu a pomoc. Patera

Již se to povedlo HURÁ! :-) děkuji pánové za dobře míněné rady zkoušel jsem to i kleštičkama i háčkem, ale nedařilo se mi to, nakonec jsem se naštval, vzal jsem dva šroubováky a kladivo a ten zbytek co byl v baterii jsem šroubovákem a kladívkem "vysekal" a vysunul postupně ven - když jsem mlátil kladivem do šroubováku, šroubovák jsem měl daný tak, aby mířil špičkou do té úzké štěrbynky mezi zbytek ramínka uvízlý v baterii a tělo baterie, tím jak jsem mlátil do šroubováku kladivem se postupně ten okraj zbyteku baterii ohnul směrem dovnitř, následně jsemm vzal šroubovák a zatlačil jsem proti tomu ohnutému (směrem ven) a zbytek se postupně začal vysouvat směrem ven, nakonec se zbytek ramínka vysunul celý, což jsem s úlevou a výtězným pokřikem hurá! uvítal. No a nakonec jsem do baterie namontoval noové ramínko a výsledek je, že je vše vpořádku a voda může téct, za čož jsem dostal doma pochvalu. Takže zde je návod na opravu uvízlé části ramínka ve vodovodní baterii. ;-)

http://photo.uloziste.com/?fotka=48696680c8f7a6b8. jpg&d=r57fe3cd0c7dae37&size=3