Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem v bojleru je nízký tlak

Zdravím,
mám na vás 2 otázky..

máme v bytě boiler,ale má malej tlak,lze nějako navíšit ten tlak vody?
a ještě jedna otázka,kdekoliv v bytě když se pustí teplá voda,tak to trvá cca 40sec než začne téct, lze tu dobu nějako zkrátit nebo s tím nic dělat už nepůjde?.
Díky za odpovědi a vaše rady
Změna předmětu, původně: voda v bytě (karel)

1./Vyčistiť boiler od nánosov, výmena špirály.

Prípadne:

2./preradiť samonasávacie, tlakové čerpadlo z prívodového potrubia studenej vody smerom do bojlera.

(chce to zároveň tlakový stykač 6-9 bar, malú, expanznú nádrž plnenú vzduchom) Garantujem, predradené čerpadlo vycucne vodu z potrubia aj na 25-tom poschodí.