Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zápach z kompostéru

dobrý den
mám zahradní komposter a do něho dávám výhradně trávu ze sekačky ze zahrady. A sem tam nějaké zbytky jídla z domácnosti. Asi po měsíci užívaví a plnění trávou z toho jde strašný puch, ikdyž je to zavikované. Je to tou trávou, která se tam v tom prostoru "suší" a hnije.
chci se zeptat, existuje nějaký přípravek proti zapachu? nebo prostě odkýt víko a vubec ho nedávat? ono když tam bude vzuch furt, smrdět by to asi nemělo (nebo se pletu)?

děkuji za rady

Podle vlastní zkušenosti sekám 700m2 a vše dávám do plastového kompostéru bez dalších příměsí.
Sekat prvidelně tak 1x za týden max dva. Po sekání trávy kterou jste dal do kompostéru kompostér prolít Urychlovačem kompostéru (Bio kompostér - výrobce DRUCHEMA). Doporučuji tento druh jiné se mi neosvědčili.