Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Led podsviceny na diy projektor

Zdravim chtel bych si udelat diy projektor z tohoto displeje do auta www(tečka)banggood(tečka)com/3_5-Inch-TFT-LCD-Screen- Monitor-For-Car-Rear-Rearview-Backup-Camera-p-9086 98.html.A nevim co pouzit na prosviceni mam predstavbu aby to tich 2-4 metry vzdalenosti slo promitat.

Vím, že je to starší téma, ale realizoval jsi to nějak? Mám doma vlastní projektor s 7" LCD 1280x800, na 3m promítám se 100W ledkou a úplně v pohodě, na denní promítání to moc není, ale to je proto, že to mám roztažené na 120-ti palcích při těch 3 metrech. Teď uvažuju o 2K 6" displayi a 128w ledce. Kdyby někdo chtěl nějaké info, popř. do toho jít se mnou, napište mi na feedee23@seznam.cz, zdar :)