Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aku šroubovák Makita DF030 - "převodovka"

Dobrý den,
potřeboval bych poradit ohledně tohoto aku šroubováku.Můj mladší synek mi ji "uklidil" do kýble s vodou.Po vysušení, výměně lion článků, očištění regulátoru se mi bohužel stalo že se mi vysypal mechanismus koleček z převodovky a nemohu ji správně složit.Na netu jsem hledal a hledal ale bohužel nic nenašel. Nemáte náhodou někdo obrázek či technický nákres.Servisní manuál jsem našel,ale tam je to jako celek bohužel tedy pro mě.
Děkuji za případné typy.

Tak nakonec dnes opraveno.Složení hnacího ústrojí je vážně možné jen a jedním způsobem. Skládal jsem vše správně,ale při mém nešťastném "vysypání" převodovky jsem postrácel 4 velmi malé kolíčky(čepy), které držely jeden věneček.Po nahrazení už vše funguje jak má.
Jinak díky všem,kteří nějak poradili.