Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunkční ovládání hifi

Dobrý den, mám hifi která vůbec z ničeho nic nejde ovládat, dám jí do zásuvky, můžu zapnout, ladit frekvenci ale ovládání hlasitosti a všeho dalšího nebo vypnutí nereaguje, ani na ovladač, nevíte kde by mohla být chyba? Děkuji

To rozoberes a meras osciloskopom ze kde je chyba, jasnovidecke hadanie na dialku je dobry napad, ale v tomto vesmire fyzikalne nefunguje.

P.S. tipujem na zvod na niektorom z tlacitok/vedeni pre tlacitka, ci uz kvoli zvlhnutej spine alebo mechanicy sposobeny
P.S.2. moze byt aj studenak na pine procesora, ak je tepelne namahany