Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Revitalizace PARKET

Zdravíčko, chci obrousit parkety a nalakovat, na internetu jsem se dočetl o pásových bruskách atd... Dá se to zvkládnout i s malou ruční bruskou, samozřejmě chápu že to zabere více času a více námahy, ale když to nebudu brát vřetel, bude to mít nějaký vliv na konečný efekt? Děkuji

na parkety se používá takový točivý rumprcimprcampr, vypadá to jako přerostlý tyčkový vysavač.

viz:
watch

Když odhlédnu od cca 50x vyšší náročnosti časové, tak dost možná se ti s ruční bruskou nepovede dosáhnout jednolitého zbroušení. Já bych to jednoduše nedělal.