Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Gumoasfalt

Zdravím,mám doma starou verandu se skleněným stropem z drátoskla,položeného na železné konstrukci. Sklo je klasicky zakitované. Problém je zejména v parném slunci,kdy je to tam opravdu k nevydržení. Sklo jsem celé čerstvě překitoval, ale v případě prudkého deště kolem knzolí kape voda, ne moc, ale přece...
Mám dotaz na produkt gumoasfalt. Mám představu, že bych střechu přetřel červenohnědým gumoasfaltem ve dvou vrstvách. Myslím, že by to pomohlo na obě strany.Zastínilo před přímým sluncem a kit přetřený ještě touto hmotou by se utěsnil. Jen nevím, jestli bude gumoasfalt na skle držet. Píší o dobré přilnavosti na stavební materiály. Střecha má jen mírný sklon, stékat by to nemělo. Děkuji,za případné reakce!
Franta

Měli jsem přesně ten samý typ verandy a při deštích už nám tam poměrně dost zatékalo. Vyřešili jsme to jednoduše - od místní firmy jsme si dali přes tuto původní střechu položit desku ze sklolaminátu jako druhou střechu. Zatím už dva roky naprostá spokojenost.