Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Michani betonu v domichavaci

Zdravim, predem se omlouvam za asi blby dotaz. Zajimalo by mne, v cem se micha beton v betonarkach. Maji velkoobjemove michacky nebo se beton micha az v domichavaci? Ja vim, je to DOmichavac, ale budu potrebovat velke mnozstvi betonu a z betonarky by vysel draho. Material si sezenu primo z piskovny / sterkovny za levno, vzhledem k objemu domichavace by byl idealni :) Diky. pp

Co je presne velky mnozstvi betonu?

20m3?

vic?

domichavac je sam o sobe draha vec.

Sezente nekoho s bobikem s michackou.

nechte si material dovyst na plac a michejte podle potreby aby zednici stihali.

*jestli nemate plac na material nic jinyho nezbyde nez ten domychavac ale pripravte si tucnej balik a misto kam s nepouzitym betonem, protoze oni si ho zpatky nepovezou.

*Spis projdete okoli, zhruba si to spocitejte kolik toho betonu bude, nechte si udelat do zacatku cca 3-4m3 ty nez zdelate nechte si domychat s privyzt dalsi.

vyjde to furt levnejc a i casove je to rychlejsi nez domychavac.

Nevim odkud jste dal bych vam kontakt ale to by jste musel byt z chrudimska aby se vam to vyplatilo.

Bezne tam jezdim na vypomoc a mychame treba 20m3 denne, kdyz to zednici stihnou zdelat.

[re-vyroba-a-preprava -betonu.jpg]