Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Troud misto zeminy

Zdravim ,je moznost pouzit troud jako nahrazku zeminy? Jedna se mi o to zda pokud kolem baraku misto hliny pouziju troud(dafakto raselinu) do zatravnovaku a zasazim travni semeno jestli to poroste?

podklad by byl pod trodem piskovy.

diky za odezvy.

vápenec koupenej, ale nevim cim to je ale asi zazrak, uz tam rasi trava ci nejakej jeji zelenej pribuznej i bez něj,

dost asi pomohlo to ze firz leje a leje ale ten vapenec uz pouziju kdyz ho mam.Ty zatravnovaky delam taky tak, posypu a rozmetu je zaroveň s vrchem a po slehnuti dosypu.

Doplň "troud" extrudovaným perlitom (udrží vlahu).

Tráva je náročná sviňa, vyžaduje síran železnatý - zelená skalica (kvôli tmavému vyfarbeniu), draslík a síran amonný (kyslé dusíkaté hnojivo) aplikovaný v priebehu roka, do konca augusta.

Prihnojiť 3x do roka Cereritom, kvôli stopovým prvkom.