Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Natření kovového plotu-prevence proti rzi

Ahoj,

kamarád si sám vyrobil a svařil plot z kovových prvků. Žárově zinkovat ho z finančních důvodů nechce a proto by jej zajímalo, jaká by byla optimální forma natření plotu zejména z pohledu jeho ochrany proti rzi.

Slíbil jsem mu, že dotaz vložím do nějaké fundované poradny, což tímto činím. Pokud jde o mě, já znám jenom nátěry typu Hammerite a Antirezin, s jinými úpravami zkušenosti nemám.

Měli byste něco lepšího?

nebylo by od veci ale to uz je pozde, ten plot osetrit at uz jakoukoliv metodou natrem, nez byl slozeny a postaveny miste.

Nekdo to tu psal, stacilo bud pokud plot je na viditelnem miste a ma trochu vypadat natrit, nastrikat a vystrikat i ze vnitr -osetrit ho resistinem(predtim kapku ocistit).jako spodek auta.

Kdyby to byl plutek nekde zasitej,a slo o penize stacil by i stary asfalt nebo vyjetej olej.