Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Druha sterkova vyrovnavaci vrstva

Dobry den. Jeste druhy dotaz, jsem laik tak se ptam. Budu provadet druhou sterkovou a zaroven vyrovnavaci vrstvu na fasade domu. Mam ji tahat hladitkem od spoda na vrch a nebo od vrchu dolu ? Jakoze aplikace na sirku hladitka a potom vse "jednim tahem" uhladit.( mozna je to jedno,mozna od spodu na vrch nepada lepidlo, nevim)vyse steny 3 metry, delam to ze stavebnich koz a v malem prostoru. Dekuji moc za odpovedi.

to je pravda. A vlastně si teď uvědomuji, že chlap co jsme ho měli najmutého to tahal zhora dospod. Ale myšleno na patra. Si nejprve nanesl vrchy hladítkem(pod střechou a kolem krovů) a pak to tahal od pasu nahoru a nahoře udělal oblouk doleva(držel v pravé ruce hladítko)