Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem podlaha v podkroví

Dobrý den
určitě jste to tu za ty léta probrali,ale třeba jsou nějaké novinky.
mám stropní systém z Porfixu,zalitý betonemproložený karisítěmi.Nyní bych na to chtěl dát 2cm kročové vaty,okolo dilatační pásek,ochranou folii na vatu , naházet na to 4x15x15 kari sítě a zalít nějakým betóne - nejlépe něco lehčího.Myslíte že popsaná skladba je dobrá ? a popř. jaký beton by jste mi doporučily ?
mnohokrát děkuji všem za jakoukoliv odpověd.

děkuji za komentář!

jedná se o novostavbu ,kde v projektu bylo dáno že v budoucnu je možné podkroví.Tudiž nyní v projektu nejní zasaženo ,ale pracuji na něm. je to jedna cimra o velikosti 42m čtver.
ještě bych se zeptal podpůrné trámy ,které tam mám dva svisle,jak je ošetřit v místě co bude podlaha.Stačí dilatační pásek dokola ?