Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem podlaha v podkroví

Dobrý den
určitě jste to tu za ty léta probrali,ale třeba jsou nějaké novinky.
mám stropní systém z Porfixu,zalitý betonemproložený karisítěmi.Nyní bych na to chtěl dát 2cm kročové vaty,okolo dilatační pásek,ochranou folii na vatu , naházet na to 4x15x15 kari sítě a zalít nějakým betóne - nejlépe něco lehčího.Myslíte že popsaná skladba je dobrá ? a popř. jaký beton by jste mi doporučily ?
mnohokrát děkuji všem za jakoukoliv odpověd.

na prvý pohľad to vypadá jako neco co se delá bežne, akorát co je možná na uvážení, je tech cca 10 tun záteže stropu co pribudne, tedy pri predpokládané ploše cca 80-100 m2,

podle púdorysu, tedy jake jsou rozpony stropu, snad, pokud s tím nepočítal puvodní projekt, by to mel videt statik

... :puff:

děkuji za komentář!

jedná se o novostavbu ,kde v projektu bylo dáno že v budoucnu je možné podkroví.Tudiž nyní v projektu nejní zasaženo ,ale pracuji na něm. je to jedna cimra o velikosti 42m čtver.
ještě bych se zeptal podpůrné trámy ,které tam mám dva svisle,jak je ošetřit v místě co bude podlaha.Stačí dilatační pásek dokola ?