Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Plíseň pod postelí.

Dobrý den,

mám manželskou postel kde je rošt v celku, je to nějaká dřevotřísková deska. Všiml jsem si že pod postelí se mi dělá na desce plíseň. Mýslím tím na desce směrem k podlaze, né mezi deskou a matrací. Chci ze zeptat zda by pomohlo se zbavit plísně pokud bych dal klasický rošt složený s prken mezi kterými jsou mezery.děkuji

Kdyz spim tak se obcas probouzim slitej studenym potem ze starosti ohledne domu:-) vazne clovek ve spanku vyprodukuje spousty vody kterou sbira matrace...... kdysi se me sem tam vytvorila plesniva skvrnka pod matraci na derovanem rostu(sololit) pomohla perlinka mezi matraci a rostem a je klid. Samozrejme kdyz polovicka jednou za 14 dni prevlika periny tak matrace zvedne a pul dne luftuje, ale fakt funguje to.