Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Svařování tenkých plechů

Potřeboval bych zjistit, jestli lze svařit dva tenké předměty (plech tloušťka 3mm, s otvorem pro hřebík o průměru 5mm) ručním obloukovým svařováním s obalenou elektrodou. Jejich materiály jsou asi vhodné (pozinkovaná ocel). Moc tenké předměty prý takto svařit nelze... Díky.

plech síly 3 mm není tenký plech a nechá se svařovat bez "problému".Pokud jste laik a nesvářel jste tak problém budete mít.Pozink můžete odstranit také kyselinou solnou.Svářeč to zavaří i do zinku ale pozor na jedovaté zplodiny.Nepíšete v jaké délce ten svařenec je.Pokud je to delší tak stehovat.Normálním tupým svarem.