Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kapající kohoutek

dobrý den, prosím o radu, začal mi kapat kohoutek v kuchyni (teplá voda), nevím zda je problém v baterii, protože i když vypnu vodu ve stupačkách tak kohoutek stále hodně kape. A když odmontuji baterii tak vytíká trochu teplé i studené vody i když je voda ve stupačkách vypnutá. Děkuji za každou radu. Jana

Ještě doplním. /Pokud odebíráte vodu z vlastního bojleru tak si překontrolujte pojistný ventil.Může se stát že je nefunkční tím pádem při ohřevu vody stoupne tlak v rozvodu a může to kapat také.To by jste měla ale poznat že okamžitý tlak je vysoký a voda vám z kohoutku vyprskne.Potom také může nastat nebezpečí exploze v důsledku velkého přetlaku v systému.Je nutno přetlakový ventil občas protočit aby se eventuální nečistoty uvolnily a tento byl funkční.Nebo okamžitě vyměnit.