Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Patrová postel - jaká je šance plísně u plného roštu?

zdravím, stavím postel v patře z lešení, řeším rošt, na internetu jsou postele s klasickým odvětrávaným roštem i s plným. Problém je že odvětrávaný rošt nemohu použít a proto se ptám , jaká je šance plísně u plného roštu, matrace molitan 20cm, 180*200cm . Jako plný rošt chci použít osb desku. Díky za tipy
Změna předmětu, původně: granda (karel)

OSB dosky sú lepené, teda paronepriepustné. Dovolím si tvrdiť, že by po pravidelnom, každodennom noclažení časom splesnivela styčná plocha.

Polož na OSB dierovaný sololit na ktorom bude uložený matrac z molitanu.