Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zateplení Soklu křivá ZD

Dobrý den,
Potřebuji udělat izolaci soklu xps polystyrenem. Při zalití základové desky se vychýlilo šalování a tím došlo na některých místech o rozšíření desky, cca o 25mm. Samotné zdivo už se zateplovat nebude. Prosím poraďte nějaké řešení jak nejlépe udělat izolaci, jestli těch 25mm nějak dozdít nebo jak jinak to vyřešit? Děkuji

http://pauli8.rajce.idnes.cz/Stavba#Zateplensoklu. jpg

Třeba jsem nepochopil dotaz. Kde bude úroveň terénu?
Desku XPS 7cm rozříznu podélně na rozměr 30x120cm, přiložím, označím co je potřeba uříznou hranu, na rozměr 25cm a sílu ubrat až na 2,5cm.. takto jednotlivě desky upravím..
Pak pohledove bude vidět mezi lepenkou a předsazeným blokem proužek XPS široký 30 cm..