Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem hifi věž nepříjmá FM - špatná anténa?

Ahoj.
Mam starsi hifi system, kde pro FM signal je vyveden vystup na koaxial. Poridil jsem tedy antenu do koaxu a nemuzu nic chytit. Zkousel jsem tez dlohy koax nadpojit dalsim dratem a taky zafixovat k balkonu a podobne finty co lide delaji s anetenama. Dosahl jsem jen slabouckeho prijmu.
Radio bylo drive pripojeno na kabelovku kde to slapalo jak hodinky,takze prijmac funguje,tuto moznost uz ale nemam.
Jinak obycejne lacine radio s tycovou antenou jede po celem dome, takze neouze o signal nebude.
Jaky mam tedy zvolit tip anteny nebo jake mam moznosti k reseni?diky

A nepustaj na vezi automaticke hladanie (to moze hladat len nejaky supersignal), ale nastav si manualne frekvenciu podla toho vreckoveho radia (presnu frekvenciu pre tvoju lokalitu najdes potom na webstrankach toho radia, a nastav si presne tu frekvenciu rucne, ak mas to nastavenie tam digitalne)